Technická četa - Velká cena 2015
KRÁSNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ
MĚJTE SE VŠICHNI MOC HEZKY, UŽÍVEJTE RODINNÉ POHODY A NEZAPOMEŇTE,ŽE NEJEN JÍDLEM JE ČLOVĚK ŽIV.PŘEJEME HEZKÉ KNÍŽKY, TEPLÉ PONOŽKY A NĚJAKÉ TO SPORTOVNÍ VYBAVENÍ POD STROMEČKEM.
Emil Zátopek v Novém Městě nad Metují
Mistrovství Československa v přespolním běhu, hostilo Nové Město nad Metují již v roce 1954.
San Francisco a atletické kroky Aleny Ulrichové.
Opravdu jde spojit náročné studium s profesionální sportovní přípravou. Přečtěte si a možná uvěříte!
MČR v krosu - poslední šampionát, před "zimním spánkem"
Čert a atlet nikdy nespí. Název článku je samozřejmě zavádějící. Spát nebudeme ale ten kros opravdu je a my tam budeme!!!
Primátor Cup má za sebou první rok
Minulou sobotu ukončil závod Hronov - Náchod první ročník běžeckého poháru, u jehož narození jsme asistovali.
57. Cena Metuje měla na startu 215 běžců!
Tradice založená v roce 1943 byla opět posunuta o další ročník vpřed.
V sobotu 7.10. 57. CENA METUJE
Další ročník jednoho z nejstarších silničních běhů v našem kraji pořádáme u sokolovny v NMNM již v sobotu
Vojta Hájek bronzový na MČR v běhu na 10.000m
Startujeme do další náročné atletické sezóny
Budeme opět hodně pořádat, hodně cestovat a věříme, že se budeme hodně zlepšovat!!
Dvě finále pro Filipa "Rychlíka" Krivčika
Na halovém MČR se náš rychlonohý Filip dvakrát prodral do finále.
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... Další