Stadion generála Klapálka - Velká cena Nového Města nad Metují 2011
První ročník Ceny Metuje se běžel před 75 lety
19. září 1943 je dnem narození našeho běžeckého klenotu.
KRÁSNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ
MĚJTE SE VŠICHNI MOC HEZKY, UŽÍVEJTE RODINNÉ POHODY A NEZAPOMEŇTE,ŽE NEJEN JÍDLEM JE ČLOVĚK ŽIV.PŘEJEME HEZKÉ KNÍŽKY, TEPLÉ PONOŽKY A NĚJAKÉ TO SPORTOVNÍ VYBAVENÍ POD STROMEČKEM.
Emil Zátopek v Novém Městě nad Metují
Mistrovství Československa v přespolním běhu, hostilo Nové Město nad Metují již v roce 1954.
San Francisco a atletické kroky Aleny Ulrichové.
Opravdu jde spojit náročné studium s profesionální sportovní přípravou. Přečtěte si a možná uvěříte!
MČR v krosu - poslední šampionát, před "zimním spánkem"
Čert a atlet nikdy nespí. Název článku je samozřejmě zavádějící. Spát nebudeme ale ten kros opravdu je a my tam budeme!!!
Primátor Cup má za sebou první rok
Minulou sobotu ukončil závod Hronov - Náchod první ročník běžeckého poháru, u jehož narození jsme asistovali.
57. Cena Metuje měla na startu 215 běžců!
Tradice založená v roce 1943 byla opět posunuta o další ročník vpřed.
V sobotu 7.10. 57. CENA METUJE
Další ročník jednoho z nejstarších silničních běhů v našem kraji pořádáme u sokolovny v NMNM již v sobotu
Vojta Hájek bronzový na MČR v běhu na 10.000m
Startujeme do další náročné atletické sezóny
Budeme opět hodně pořádat, hodně cestovat a věříme, že se budeme hodně zlepšovat!!
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... Další