Cena Metuje 2010 - start 50. ročníku
Sportovní klub Nové Město nad Metují

4th EPC Archery European Championships

Foto Závěrečné ceremoniály / Endings Ceremonials, emoce, kapela KOA

ARW1-muži/Men

1.Kinnunen Osmo

2.Antonios Jean 

  Pierre

3.Sebek Zdenek

4.Drahoninsky David
ARW2-muži/Men

1.De Pellegrin 

  Oscar

2.Hutnyk Roman

3.Amit Dror

4.Carrubba Salvatore
ARW2-ženy/Women

1.Bauer Michaela

2.Terletska Ira

3.Girismen Gizem

4.Dzoba Roksolana
ARST-muži/Men

1.Atamanenko Serhiy

2.Olejnik Ryszard

3.Lyocsa Imrich

4.Gobbato Eddy

ARST-ženy/Women

1.Comte Magali

2.Bukanska Zlicka

3.Lucas Kay

4.Korzeniowska 

  Malgorzata
Muži/Men OPEN

1.Simonelli Alber

2.Gronberg Andres

3.Champey Maurice

4.Ortlieb Ernst

Ženy/Women OPEN

1.Rubio Carmen

2.Su Gulbun

3.Clarke Mel

4.Brown Daniele
 

Women Open - Recurve Division. 1.UKR - Terletska, Dzoba, Mikhnyeva, Nikitenko 2.CZE - Kuncova, Sidkova, Cerna, Kadetova, Pristoupilova 3.POL - Bukanska, Korzeniowska, Wolak

Družstvo žen ČR. Lenka Kuncová, Miroslava Černá, Markéta Sidková, Lenka Kadetová

Men Open Compound Division. 1.FRA - Champey, Giraud , Bommart 2.GER - Ortlieb, Utz, Prell 3.ITA - Simonelli, Schieda, Moroni, Falcier

Poháry pro nejlepší střelce ME věnované premiérem ČR p. Paroubkem. Sergej Atamanenko UKR (2 zlaté a 4 WR rekordy) a Rubio Carmen ESP (1 zlatou a WR rekord).

Men Open Recurve. 1.ESP - Marin, Zarzuela, Candela 2.POL - Olejnik, Bukanski, Jonski, Sawicki, Bulyk, Slominski 3.UKR - Atamanenko, Chopik, Hutnyk, Kopiy

1.Simonelli Alberto ITA. Men OPEN Compound - eliminace

1. Comte Magali SUI. Women ARST - Recurve Division

3. Lyocsa Imrich SVK . Men ARST - Recurve Division

GBR Comp. - Brown Danielle

TUR Comp. - Su Gulbun

ESP Comp - Rubio Carmen

Comp M GER Ortlieb + FRA Champey

Finále 2.Gronberg Andres + 1.Simonelli Alberto . Men OPEN Compound - eliminace

2.Gronberg Andres SWE. Men OPEN Compound Eliminace

3. Šebek Zdeněk CZE. W1 Men Comound Eliminace

4. Drahoninský David CZE. W1 Men Comound Eliminace

1. Kinnunen Osmo FIN . ARW1-muži/Men Compound

W1 M - GBR John Cavanagh

3. Girismen Gizem TUR. Women ARW2 Recurve Division

3. Girismen Gizem TUR

3. Girismen Gizem TUR

1. Bauer Michaela GER. Women ARW2 Recurve Division