Pavel Brýdl a Kamil Krunka - start Ceny Metuje 2010

Kondiční soustředění na Černé hoře

Horský hotel – chata Sport, 10. – 18. prosince 2022

Sraz v sobotu 10.12. 2022 ve 14 hod. u nákladového prostoru lanovky v Janských Lázních. Naložení bagáže do kabin s dvoučlennou osádkou, která to nahoře zase z lanovky vyndá, naloží na skútr a vyloží v chatě Sport na Horském hotelu.

Ostatní přesun autem k Hoffmannovým boudám a pěší výstup nahoru na horu.

Zahájení stravování v sobotu 10.12. večeří v 18 hod.

Ukončení soustředění v neděli 18.12. obědem ve 12 hod.

Cena 850,- Kč na osobu a den s plnou penzí a pitným režimem. Celková cena 6.800,- Kč splatná buď v kanceláři SK, nebo při zahájení soustředění.

Soustředění se tradičně zaměřuje na výuku a zdokonalování běhu na lyžích, na kondiční posilování, stretching, k dispozici bude sauna (není v ceně pobytu).

S sebou vybavení pro běh na lyžích (zkontrolujte včas velikost obuvi, délku holí/ lyží a funkčnost vázání!) a cvičení na chatě. Kdo má možnost, vezměte parafíny, vosky. Něco mít budu. Kopyto, žehličku beru. Zatím jsme vždy lyžovali, v případě nedostatku sněhu běháme venku v keckách.

S sebou též bidon a lahev na pití, a hlavně oblečení pro dvoufázový trénink v prosinci na hřebenu Krkonoš (nad mořská výška 1300m).

Nezapomeňte studijní materiály, četbu, deskové hry a případně hudební nástroje!

Nedílnou součástí našich zimních soustředění je spolupráce s dětmi a mládeží se zrakovým handicapem, který i letos budeme pomáhat s trasováním.

K dispozici máme 14 míst, s přihláškou proto neváhejte! Úspěšným účastníkům MČR z letošního roku se klub pokusí přispět na náklady soustředění.

Těším se na další z oblíbených společných akcí.

SK NMMET 724080831, snajdrcpv@volny.cz