Jiří Vojtík - Velká cena Nového Města nad Metují 2011

Závěrečné sezónní setkání Sportovního klubu

P O Z V Á N K A na neformální zakončení závodní sezóny 2021

Pozvánka je určena aktivním členům – závodníkům, trenérům a činovníkům SK Nové Město nad Metují a jeho smluvním partnerům a podporovatelům při zajišťování akcí pořádaných SK.

Setkání se uskuteční v kavárně a odpočinkové zóně SK, ul. 28.října 943, Nové Město nad Metují v pátek 15.10. 2021:

Od 15 hod. zaměřeno na mládež – rekapitulace sezóny, představy o práci a rozvoji klubu v příštích letech (atletické SpS, soutěže mládežnických družstev, ligová družstva mužů a žen, oddíl rekreačních sportů, oddíl volejbalu, úspěchy paralympioniků, poděkování za výsledky a reprezentaci klubu – neformální diskuze)

- k tomu opékání vuřtů, zeleninová mísa, pečivo, nealko nápoje, káva/ čaj

- znovuobjevíme závěsný kuželník a vyzkoušíme lukostřelbu

- reprodukovaná hudba

Od 17 hod. zaměřeno na dospělé – ligová družstva mužů a žen, volejbal, rekreační sporty, paralympionici, trenérské zabezpečení, organizace sportovních akcí, rozhodčí, poděkování za výsledky, pomoc a reprezentaci klubu – neformální diskuze;

- grilování/ opékání, zeleninová mísa, pečivo, pivo/ víno/ nealko, káva/ čaj

- závěsný kuželník resp. lukostřelba za umělého osvětlení

- reprodukovaná hudba

Předpokládané ukončení v 21 hod.

Prosíme do úterý 12/10/2021 odpoledne o potvrzení účasti na libor@sportklub.cz v kopii na ucto.martinkova@centrum.cz.

Těšíme se na setkání a na další spolupráci!

Jménem vedení SK

Libor Šnajdr