Tři národní šampionáty na rozjezd sezóny!

Hned na tři domácí mistrovství v nadcházejícím víkendu obešle atletický oddíl SK Nové Město nad Metují.

Chodci si dají dostaveníčko v sobotu 10.4. na mistrovské dvacítce mužů a žen ve Smetanových sadech v Olomouci a naše barvy budou hájit Lenka Borovičková a Veronika Scholzeová. Zatímco Lenka už je zkušená vytrvalkyně, pro Veroniku to bude dvacka premiérová.

Ve stejnou dobu nastoupí k mistrovskému půlmaratonu v Pardubicích – Ostřešanech loni stříbrný Dominik Sádlo, do zelenobílého dresu se vrací Jirka Čivrný a v ženách vyběhne nová posila Novoměstských Julia Šimáčková.

Další z vytrvaleckých matadorů SK, Pavel Brýdl, vyběhne o víkendu na závodech v Polsku.

A třetí mistrovskou akcí Českého atletického svazu bude v neděli 11.4. MČR v přespolním běhu. To se uskuteční v Táboře pro žákovské a dorostenecké kategorie a rovněž za účasti novoměstských nadějí. Do závodu poveze Pavel Kubec šestici mladších žáků a žákyň.

Všem našim reprezentantům držíme pěsti a již předem děkujeme za výkony a reprezentaci klubu!