Michaela Broumová

"Z důvodu monzunového počasí v podhůří Orlických hor, neradi, ale přesto rušíme dnešní hudební podvečer s kapelou FUKANEC v kavárně SK v Novém Městě nad Metují a vystoupení kapely přesouváme na pátek 3.července v letním - posunutém čase od 19 do 22 hod. Kavárna zůstává otevřena.
Plánovaná hudební produkce kapely Pap´n´Dekl příští pátek 26.6. od 18 do 21 hod. zůstává beze změny.
Tímto také předznamenáváme, že v hudebních pátcích v SK budeme pokračovat také po celý červenec v mírně posunutých letních časech od 19 do 22 hod. Sledujte program na našem webu sportklub.cz a na FB portálech Nového Města nad Metují."