Michaela Broumová
Sports Club Nove Mesto nad Metuji

NA OBZORU VELKÁ CENA

43. ročník atletického mítinku, který má opravdu šmrnc! Naše Velká cena již 20. července.

Každý, kdo se někdy zatoulal na náš web nebo fb profil, natož, pokud byl přímo u nás na stadionu při "akci", jistě ví, že VC NMNM je prostě regionální atletická událost. Nechceme si honit triko a tvrdit, že je to nejlepší atletický závod od Krkonoš po Vysočinu ale možná by tomu tak i mohlo být. Co říkáte?

Ale to je jedno. Připravujeme se, dáváme dohromady spoustu lidí, kteří nám budou opět pomáhat. Jednáme se závodníky a manažery, řešíme dopravu a ubytování, doplňujeme náčiní a snažíme se informovat veřejnost o tom, že to bude snad opět fajn den.

Nebudeme vám tvrdit, že máme někoho 100% jistého ale o závod projevují zájem atleti i bez našeho zvláštního pozvání. Chystá se k nám výprava z Indie, Saudské Arábie, Ukrajiny, dále atleti z Kolumbie, Baham, Porto Rica, Jamajky, Polska, Slovenska, Chile, Srbska, Německa, Itálie a tak dále....

Samozřejmě realita nastane až v den "D" ale myslíme si, že nebudeme nijak moc "lakovat" veřejnost, když řekneme, že letošní VC NMNM by mohla být alespoň tak skvělá, jako loňská, tak dorazte!!

 

Propozice s rozpisem bonusů na www.czechdoublemeeting.cz