nové tretry Míry Holuba - kros v Jablonném 2008
Sports Club Nove Mesto nad Metuji

MČR v krosu - poslední šampionát, před "zimním spánkem"

Čert a atlet nikdy nespí. Název článku je samozřejmě zavádějící. Spát nebudeme ale ten kros opravdu je a my tam budeme!!!

POSLEDNÍ LETOŠNÍ ČESKÝ ŠAMPIONÁT JE TU

MČR v přespolním běhu  2017 DLOUHOŇOVICE

  MÁME TO ZA „BARÁKEM“ A TAK SE O TO VÍC TĚŠÍME.

Jen pro zajímavost – náš oddíl je jedním z nejčastějších organizátorů MČR v krosu. U nás na stadionu a v jeho okolí jsme český šampionát hostili hned 4x v letech 1997, 1999, 2001 a 2003!!!

Zde základní informace a snad jen dodáváme, že náš tým bude v Dlouhoňovicích budovat vlastní zázemí. Vezmeme dva naše stany 4,5 x 3m. Je na každém z vás,  abyste se dobře vybavili na celodenní pobyt venku (oblečení, termosky, karimatky, suché boty atd.)

Není přípustný váš start, pokud nebudete mít jako vrchní oblečení oddílový dres. Ten musíte každopádně navléknout jako poslední vrstvu, i kdyby to bylo na péřovku J.

DOPRAVA: Předběžně víme, že pojede sólo skupina Vojta a Bára z Broumova. Dále jsou k dispozici dvě místa v autě u Rusinů. Rtyňská skupina jede po vlastní ose! Kamil též vlastním autem. Horalé od Jilemnice řeší dopravní situaci s koučem DŠ. SK mikrobus je k dispozici dalším, kteří dopravu nemají. Ozývejte se a rezervujte si místa v autech podle kategorií a místa bydliště!

Pište, volejte – jsme tu pro vás J

 

 Veškeré informace na www.atletika.cz

Hledej Šmudlo :-)