Michaela Broumová - skok daleký, víceboj
European Run-Archery Cup 2019, 11 - 13 October – Nove Mesto nad Metuji (CZE)
Lukostřelec Marcel Pavlík zvítězil ve finále EP!
Martin Zvolánek skvěle (nejen) za zelenými stoly
Sportovní klub a příznivci nejen paralympijské atletiky gratulují Věrce Jiráskové k významnému životnímu jubileu
Před pár dny Věra Jirásková, československá a česká paralympijská reprezentantka a medailistka z vrcholných závodů, oslavila 70 let.
Zemřel zakladatel československého paralympismu a člen SK Dr. Vojmír Srdečný.
Dvě čtvrtá místa sourozenců Sádlových na MČR v Brně. Ve hře i trio Krunka, Hájek, Kudrnáč!
Černá a bílá, noc a den. I tak by se daly charakterizovat dva dny na českém mistrovství dospělých v Brně.
43. Velká cena Nového Města nad Metují byla navštívena mistry!
Mistři světa - Kratochvílová, Bugár, Maslák a Veselý ale také mistr Evropy Volko. Národní rekordman Indie Anas a celá plejáda skvělých atletů. To byla sobotní Velká cena.
Čeští para-lukostřelci druzí na Světovém poháru!
Medaile získali i tři členové SK Nové Město nad Metují! Šárka Musilová veze z „Nowácze“ kompletní sadu medailí
A je to tady!
Nové Město nad Metují na týden opět hlavním městem světové paralympijské lukostřelby!
Světový a Evropský pohár v lukostřelbě
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... Další